Kąty: krew na drodze - Góra Kalwaria

Kąty: krew na drodze

11 kwietnia '11r.
Pieszy, 43-letni Paweł C., zginął w sobotni wieczór pod kołami audi. Tragedia zdarzyła się na trasie krajowej w Kątach.


Mężczyzna przechodził około godz. 21.10 przez jezdnię (z prawej strony na lewą, patrząc w kierunku Piaseczna), gdy uderzyło w niego audi kierowane przez 37-letniego Mariusza M., jadącego od Góry Kalwarii.

Z informacji udzielonych Gorakalwaria.net przez rzeczniczkę powiatowej policji Halinę Kędziorę-Kulę wynika, że kierowca samochodu był trzeźwy. Nie wiadomo, czy ofiara wypadku również – to zostanie zbadane podczas zarządzonej sekcji zwłok. Badane są również okoliczności zdarzenia – czy pieszy nie wtargnął pod koła samochodu.

(pc)

Komentarze

cieciu - 11 kwietnia '11r. 21:40
Co za okropny tytuł ?
sąsiad - 11 kwietnia '11r. 22:42
fakin szit
kierowca - 12 kwietnia '11r. 00:13
Za każdą ofiarę na tej drodze trzeba zapalać znicze na schodach domów mieszkańców Kątów i Mikówca. Wiadomo za co...
zeki - 12 kwietnia '11r. 03:31
to na pasach było czy w innym miejscu?
GŻEGŻUŁKA - 12 kwietnia '11r. 16:35
przechodząc przez jezdnię trzeba być uważnym,a nie potem winić kierowcę auta,niech pieszemu teraz napiszą,że to on miał pierwszeństwo.
do kierowca - 12 kwietnia '11r. 16:53
100% poparcia
marcie - 12 kwietnia '11r. 17:17
to nie bylo na pasach. a w niedziele znow potracony człowiek na tej trasie tylko że w Baniosze przy Orlenie. Kiedy wreszcie bedzie obwodnica do jasnej..! A swoja droga - jako kierowca to wkurza mnie to ze ludzie tam przechodza w niedozwolonym miejscu (przy orlenie) najczesciej w niedziele bo sie wodeczki zachcialo a sklepy zamkniete albo papieroskow zabraklo i myk na druga strone ...
? - 12 kwietnia '11r. 17:22
Czy to było na pasach czy nie ,to ani p.Kedziora ani pan (pc) nie wie,bo by napisał!(chyba )
Po co komu taka informacja ? że asfalt poplamiony ?
olek - 12 kwietnia '11r. 17:44
fakt,piesi powinni bardziej uważać przechodząc przez jezdnię,nie ważne że mają pierszeńswo na pasach
mieszkanka Gory Kalwarii - 12 kwietnia '11r. 18:08
9.04.ok godz. 20.50 na wysokości skrętu do Mikówca w kierunku Piaseczna podążał prawym pasem mocno zawiany mężczyzna. Czy to ten został potrącony ? Policja była zawiadomiona, mieli go zgarnąć
Ana - 12 kwietnia '11r. 22:12
To było około 300 m za pasami,ludzie nie patrzą jak chodzą a o 21-wszej gdy mijają się samochody nic nie widać tym bardziej przechodzącego ubranego na czarno przechodnia
ALA - 14 kwietnia '11r. 11:41
Z ''PAPROCHA'' POWSTAŁEŚ W PROCH SIĘ OBRÓCISZ.ŻAL MI TEGO CZŁOWIEKA ALE JAKIE ŻYCIE TAKA ŚMIERC ;(
nino - 14 kwietnia '11r. 12:32
ładna pajęczynka na tej fotce
wars - 15 kwietnia '11r. 21:40
wracałem tego dnia o 22 00 z tego co widziałem to była Skoda Felicja
użytkownik drogi "śmierci" nr 79 - 18 kwietnia '11r. 14:13
kolejny wypadek - kolejna ofiara. Podziękujmy poprzednim władzom i matołom z komitetu protestacyjnego. A dla obecnych władz niech to będzie przestroga - wasze dzieci i bliscy też się poruszają tą drogą. ZRÓBCIE Z TYM COŚ WRESZCIE!!!!!!!!!
A-A - 21 kwietnia '11r. 20:28
Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale ten człowiek za wszelką cenę chciał wydźwignąć nasz kraj z kryzysu.
Regularnie płacił akcyzę.
Cześć jego pamięci.

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.



Ostatnio na forum

» Święto Góry Kalwarii '2012

za tak kiepskie foty, tego co je robił bym oddał za darmo...
~mirek

» Święto Góry Kalwarii '2012

Jestem bardzo zdziwiona dlaczego nie ma zdjęć zespołu...
~ zdziwiona :O

» Święto Góry Kalwarii '2012

sorki fotka nr 8 a nie nr 2 to przez te cyngle zmyłka...
~agent

» Święto Góry Kalwarii '2012

*B-52 i Pini Zahavi Przecież to też tylko pionek... On...
~........

» Krwi nigdy dość

TO JUŻ JUTRO!!!! Zapraszamy
~........

» Święto Góry Kalwarii '2012

fotka nr 2 nawet w święta cało rodzinna pełna...
~agent

» Wynik jak z koszmaru – 16:0

a gdzie ten sklep z alkoholem?
~ktoś

» Święto Góry Kalwarii '2012

A gdzie pokaz KARATE ?
~Karola

» Zabłyśnij pomysłem i jedź do Włoch

a swinia ma sie dobrze caly czas tyje.
~.

» Była zapomniana, dziś wygląda jak nowa

Czy możemy liczyć na fotki p.sołtys zapewne...
~tajno-agento

Gorakalwaria.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Góry Kalwarii i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.