Kret - 10 listopada '11r. 19:36
@mimi
Co to za argument?
To teraz ja powiem Tobie że jest trochę osób które z jeszcze większych patologii wychodziły na prostą i dały sobie radę w życiu. Poszedł łatwiejszą drogą to niech teraz pokutuje. Może mu się nasunie parę myśli, chociaż szczerze w to wątpię.
Bardziej mnie martwi dlaczego Ty taka socjalna jesteś? Może jeszcze Państwo powinno wkroczyć do nich i uporządkować sprawy.
Takich spraw będzie coraz więcej: bezstresowe wychowanie = bezmózgie dzieci, w mediach pokazują że młodzi mogą popełniać każde błędy bez żadnych większych konsekwencji.
Teraz zbierając żniwo takiego lewackiego wychowania jedynym sensownym wyjściem jest zaostrzenie prawa dla takiego marginesu, a policja powinna ruszyć d*pę i się za nich zabrać - za to im płacą, pośrednio z mojej kieszeni!
@Redakcja: dziękuję za info. Szkoda.