Dawne kasyno w Górze Kalwarii zyska nowe życie
Dodano: 13 maja 2026; Źródło: UMiG w Górze Kalwarii Dawne kasyno przy ul. Saperów 9 w Górze Kalwarii zamieni się w Centrum Integracji Społecznej.
Na remont pomieszczeń magistrat pozyskał 200 tys. zł z programu „Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych”.
Jak podkreślają urzędnicy, to miejsce ma duszę i służy wielu wspaniałym grupom i nadal będzie służyło.
Obiekt zyska niezbędną świeżość, aby jeszcze lepiej służyć: Związkowi Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Związkowi Byłych Żołnierzy WP, Koło nr 61, Grupom Anonimowych Alkoholików, młodym talentom ze Studia Piosenki Ośrodka Kultury oraz innym.
Dodaj swój komentarz



Najnowsze artykuły
- Jak wybrać najlepsze studio tatuażu w Warszawie
- Wzmożony ruch wojsk – spokojnie, to ćwiczenia!
- Wianki na Urzeczu 2026 - Urzeckie sploty
- Srebro i brąz dla zawodników FC Centrum Tang Soo Do
- Uczniowie Szkoły Podstawowej w Baniosze odwiedzili piaseczyńskich policjantów
- Policjantka odwiedziła przedszkolaki z gminy Góra Kalwaria
- Jakie elementy najczęściej obejmują szkolenia transportowe?
- Długi weekend na Mazowszu!
- Jak usunąć rysy z okularów? Domowe sposoby i profesjonalne polerowanie
- Psianka czarna w kukurydzy: mały chwast, duże zagrożenie dla plonu
Ostatnio na forum
Xyz: Ale ta pani sama nie zgodziła się, aby robić koło niej asfalt. Myślała,...
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę KalwarięRajmund Wiśniewski: Do 'do Pana Rajmunda' nie odbiegaj proszę od tematu
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę Kalwariędo Pana Rajmunda: Proszę Pana, dziwne podejście, jest organizowana debat a Pan swoje -...
Policjantka odwiedziła przedszkolaki z gminy Góra KalwariaMieszkaniec : Policjanci powinni się wziąć za robotę ,na targowisku sprzedają papierosy...
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę KalwarięRajmund Wiśniewski: zamilkłem i co widzę : bezradność, zwątpienie, cisza... po prostu beznadzieja....




Ostatnio dodane ogłoszenia
Mozetakmozenie