Dyrektor Bogdan Wrochna wkrótce pożegna się z ZOPO
Dodano: 10 października 2025; GoraKalwaria.net / Fot. lo.zsogorakalwaria.pl Urząd Miasta i Gminy w Górze Kalwarii ogłosił konkurs na nowego dyrektora Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych.
Pracę na tym stanowisku kończy wieloletni dyrektor ZOPO, Bogdan Wrochna. - Zgodnie z zawartym porozumieniem stron, dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych zakończy swoją pracę 27 lutego. Do tego czasu chcemy wyłonić nowego kierownika tej jednostki, która docelowo będzie przekształcona w Centrum Usług Wspólnych - powiedział nam wiceburmistrz Mateusz Baj, któremu podlega oświata w Górze Kalwarii.
W czwartek ogłoszono nabór na nowego dyrektora ZOPO. Aplikować można składać do 31 października.
Dodaj swój komentarz



Najnowsze artykuły
- Jak wybrać najlepsze studio tatuażu w Warszawie
- Wzmożony ruch wojsk – spokojnie, to ćwiczenia!
- Wianki na Urzeczu 2026 - Urzeckie sploty
- Srebro i brąz dla zawodników FC Centrum Tang Soo Do
- Uczniowie Szkoły Podstawowej w Baniosze odwiedzili piaseczyńskich policjantów
- Policjantka odwiedziła przedszkolaki z gminy Góra Kalwaria
- Jakie elementy najczęściej obejmują szkolenia transportowe?
- Długi weekend na Mazowszu!
- Jak usunąć rysy z okularów? Domowe sposoby i profesjonalne polerowanie
- Psianka czarna w kukurydzy: mały chwast, duże zagrożenie dla plonu
Ostatnio na forum
Xyz: Ale ta pani sama nie zgodziła się, aby robić koło niej asfalt. Myślała,...
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę KalwarięRajmund Wiśniewski: Do 'do Pana Rajmunda' nie odbiegaj proszę od tematu
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę Kalwariędo Pana Rajmunda: Proszę Pana, dziwne podejście, jest organizowana debat a Pan swoje -...
Policjantka odwiedziła przedszkolaki z gminy Góra KalwariaMieszkaniec : Policjanci powinni się wziąć za robotę ,na targowisku sprzedają papierosy...
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę KalwarięRajmund Wiśniewski: zamilkłem i co widzę : bezradność, zwątpienie, cisza... po prostu beznadzieja....




Ostatnio dodane ogłoszenia
mieszkanka
uczeń
Bolec
nie-mieszkanka
Edek
mieszkanka
to mi ulżyło, bo chodzą różne pogłoski
Dziwne
Poll
Współpracownica
Orzeszek
była uczennica
ja mam nieco inne zdanie, ale miło słyszeć, że ludzie się zmieniają
mieszkaniec
Mieszkaniec
naprawdę?
skoro nie knuł i jest tak dobry, to dlaczego odchodzi na emeryturę? czy Pan dyrektor ma już 65 lat, czy to wcześniejsza emerytura - nauczycielska?
a co na to wszystko nasz emeryt?
PW
Adam
zeki
Adam
stawiam, że nie ma szans. Nowy twór będzie generował nowe wyzwania, a po 60 to już chyba problem z motywacją i zaangażowaniem
Hala
"młody"
Może chodzi o to, żeby był mierny, ale wierny
kaska
nie chodzi że młody, ale stanowczo młodszy. Nie ma się co oszukiwać, w pewnym wieku już za wiele nie można (😊)albo się nie chce. Stawiam, że już "prawie były wódz" ZOPO nie wystartuje. Poza tym, jak ktoś wspomniał, to chyba jest wymóg prowadzenia działalności gospodarczej, a p. Bogdan raczej go nie spełnia, więc tajemnica sama się rozwiązała
Współpracownica