Kobieta w porsche wcisnęła pedał gazu zdecydowanie za mocno

Dodano: 1 marca 2024; KPP w Piasecznie Policjanci na ulicy Dębowej w miejscowości Obręb zarejestrowali porsche, które jechało zdecydowanie za szybko. Okazało się, że prowadząca auto kobieta lekceważy nie tylko znaki drogowe.


News will be here

Policjanci w nieoznakowanym radiowozie wyposażonym w wideorejestrator miejscowości Obręb na ulicy Dębowej, zauważyli porsche. Kierująca nim kobieta przekroczyła dopuszczalną prędkość o 54 km/h. Powinna poruszać się z prędkością 40 km/h, zgodnie z tym jakie ograniczenie tam obowiązuje. Zlekceważyła je i rozwinęła prędkość dwukrotnie wyższą. Została więc ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, a na jej indywidualne konto dopisało się 13 punktów karnych.

Jak informuje piaseczyńska policja, szybko się okazało, że 50-latka lekceważy nie tylko znaki drogowe, ale również inne przepisy. Kobieta kierowała pojazdem, nie mając do tego uprawnień, a więc czeka ją wizyta w sądzie.

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (3)

tuptuś

Data: 1 marca 2024, 10:39 Znaczy ,że nie mają czego zabrać .

tje

Data: 1 marca 2024, 13:09 i w takim przypadku jak nie miała uprawnień powinna zapłacić 15 tysięcy kary a tak co dla posiadaczki porshe 1,5 kafla? nic.

Wyborca

Data: 4 marca 2024, 23:15 Oj tam oj tam Porshe nie może jechać 40 km na godzinę


News will be here
Grojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki