Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.
Dowiedz się więcej ZGODA


Włamanie do domu w Kątach. Jest apel mieszkańców

Dodano: 12 maja 2022; W środę pomiędzy godz. 11:19 a 11:25 doszło do włamania z kradzieżą w domu przy ul. Kasztanowej w Kątach.

O zderzeniu informuje facebookowy profil "Twoje Kąty - strona mieszkańców Kątów".

Z nagrania monitoringu sąsiada wynika, że mężczyzna wchodzący na posesję ubrany był w granatową kurtkę, czapkę z daszkiem, miał czarny plecak i poruszał się na pomarańczowym rowerze górskim.

Mężczyzna przyjechał na ul. Kasztanową od strony ul. Spacerowej, dostał się na posesję a następnie wyjechał z ul. Kasztanowej na ul. Akacjową (w stronę kościoła), po chwili wrócił ponownie na okradzioną posesję po czym odjechał ul. Kasztanową w stronę ul. Spacerowej.   

- Niestety na nagraniu nie widać wyraźnie tej osoby, stąd prośba do wszystkich Państwa, którzy posiadacie przydomowy monitoring o sprawdzenie zapisu pomiędzy godz. 10:00 a 12:30. Prośbę o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny kierujemy również do wszystkich, którzy zwrócili uwagę na tego pana i mogą coś powiedzieć w tym temacie, może się gdzieś mijaliście, jechaliście z włączoną kamerką samochodową? - czytamy na profilu "Twoje Kąty - strona mieszkańców Kątów".
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (1)

Aha

Data: 15 maja 2022, 09:47 Nagranie jest ale nie wyraźnie to na ch wam takie kamery?