Wpadł z marihuaną na terenie Góry Kalwarii

Dodano: 5 czerwca 2023; asp. Magdalena Gąsowska / Fot. KPP w Piasecznie W ręce policyjnych wywiadowców wpadł 33-latek. Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę. Został zatrzymany na terenie Góry Kalwarii. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.


News will be here

Policyjni wywiadowcy pełniący służbę na terenie Góry Kalwarii, w trakcie patrolu, zwrócili uwagę na mężczyznę, który na ich widok zaczął zachowywać się nietypowo. Nie tylko był wyraźnie zdenerwowany ale również starał się za wszelką cenę uniknąć spotkania z funkcjonariuszami. To jednak mu się nie udało. Policjanci szybko ustalili co było powodem takiego zachowania. Okazało się, że 33-latek posiada przy sobie narkotyki. Został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Badanie policyjnym narkotestem wykazało, że posiadał przy sobie marihuanę.

Już następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (15)

Vox populi vox dei

Data: 5 czerwca 2023, 10:13 Marihuana rekreacyjna powinna być legalna

Er.

Data: 5 czerwca 2023, 10:51 Jakie 3 lata. Od razu dożywocie albo kara śmierci dla degenerata bo miał przy sobie trochę zioła.

Jarek

Data: 5 czerwca 2023, 12:31 W artykule jest napisane "Badanie policyjnym narkotestem wykazało, że posiadał przy sobie marihuanę" czy naprawdę nikt nie widzi brak sensu w tym zdaniu.. ten tekst jest tak logiczny jak nasza Polska policja wymślajaca sobie prawo. Wystarczy obejrzeć na Youtube kanał audyt obywatelski jak Ci ludzie bez rozumu się zachowują...

pozdrawiam

Data: 5 czerwca 2023, 14:27 @Er.
Przy sobie niech nosi butelkę wody, nikt się czepiał nie będzie

Freak

Data: 5 czerwca 2023, 14:36 To chyba jakiś narkotykowy baron

Smiech na sali

Data: 5 czerwca 2023, 18:17 To na recepte sie kupi I nie wsadzaja do wiezenia bo sie kieszenie niemcom napcha i zydom lub koropracjom z innych krajow? Szkoda gadac ten kraj jest poparzony

Eliasz

Data: 5 czerwca 2023, 19:09 To jakiś górski celebryta.

takie tam

Data: 5 czerwca 2023, 19:17 szkoda ze policji nie ma na skierniewickiej i nie zajmą się żulami za sklepami śmiecącymi i zaczepiającymi ludzi wychodzących z pociągów

Wacek

Data: 5 czerwca 2023, 19:35 @Jarek
Gdyby artykułów nie pisał rzecznik byłoby jeszcze gorzej.
To niczym p. Seweryn powiedział coś od siebie i się zbłaźnił

strażak osp

Data: 6 czerwca 2023, 11:32 He he

Jarek

Data: 6 czerwca 2023, 19:50 @Wacek.. z tego co jest w artykule to można wnioskować że ta osoba ani nie miała przy sobie narkotyków ani nie była pod ich wpływem. Wygląda to tak jak by panowie policjanci dla swojego widzimisię kogoś zatrzymali i postawili zarzuty z d... tu bym się nie zdziwił jak by tak faktycznie było ponieważ policja lubi wymyślać sobie przepisy . Wymuszać zeznania , bić czy łamać ręce . Mało tego nawet mordować na komisariatach .

HGW

Data: 7 czerwca 2023, 06:52 @Jarek
U nas chyba nie biją, ale z artykułów na tym forum widzę jak przypisują sobie zasługi które im się po prostu śniły.

Jarek

Data: 7 czerwca 2023, 10:57 @HGW.. myślę że się im zdarzyło i to nie raz .. kiedyś widziałem w Lidlu jak policjant w mundurze czyli podczas pracy kupował sporą ilość prezerwatyw , od razu wiadomo po co kupował. Może i on małolaty na służbie do lasu po cichu wozi wiadomym celu .. teraz policja jest dosłownie taka sama jak pewne oddziały okupanta w czasie drugiej światowej. Też trzeba było wykonywać ich polecenia A postawić się takiemu śmieciowi od razu było się traktowanym odpowiednio. I nasza policja robi teraz dokładnie to samo . No a szkoły mundurowe takie jak są w naszej budowlance to chodowla bez muzgich kretynuw. Co trzeba mieć w głowie i w genach żeby taką szkołę wybrać. Przyjdzie czas że społeczeństwo ich tak rozliczy że będą się bać wyjść na ulice .

zbyszek zorro

Data: 8 czerwca 2023, 13:50 dla takich bandytów tylko kara śmierci

na pohybel

Data: 11 czerwca 2023, 08:28 Jestem niezmiernie ciekaw co zarejestrował operator kamer dzisiejszej nocy. Idącym rano do kościoła ukazał się widok wyczynów zapewne bezstresowego wychowania.
Takie pochwalne peany na cześć pojicjantów na tym forum ciekawe czy coś widzieli.