Wybudują sieć gazową w trzech sołectwach

Dodano: 22 września 2023; GoraKalwaria.net Polska Spółka Gazownictwa (PSG) poinformowała lokalny samorząd, że do końca bieżącego roku wybuduje sieć gazową w sołectwach: Czaplinek, Obręb i Julianów.


News will be here

"Zachęcamy właścicieli posesji zlokalizowanych przy odcinkach budowanej sieci gazowej, którzy nie złożyli jeszcze wniosków, do występowania o wydanie warunków przyłączenia do sieci i zawierania do końca września umów przyłączeniowych” – pisze PSG.

„Wszyscy, którzy złożyli już wnioski, otrzymają bezzwłocznie projekt umowy, i bardzo prosimy o odsyłanie podpisanych dokumentów” – dodaje spółka.

Wnioski można składać:
- elektronicznie na https://przylaczenie.psgaz.pl/homepage,
- w dowolnym miejscu obsługi klienta, zwłaszcza w gazowni przy ul. Stołecznej w Piasecznie.
Dodaj swój komentarz

Imię (pseudonim):

Treść:

Komentarze (4)

Wyborca

Data: 22 września 2023, 16:19 Szkoda, że nie popłynie tani gaz z biogazowi zablokowanej przez kilu amatorów leśnych działek. W innych miastach buduje się bio gazownie, bio elektrownie i mieszkańcy płacą niższe rachunki. W Górze Kalwarii mamy wiecznych hamulcowych. Latami blokowali budowę obwodnicy, sieciowych sklepów strasząc upadkiem małych firm i miasta!

Strarzak osp

Data: 22 września 2023, 23:54 piec najlebszy

Gość

Data: 23 września 2023, 11:56 Jak to jest, że w wioskach na obrzeżach Góry jest podłączony gazociąg a na osiedlu skierniewicka w budynkach są rury ale gaz nie podłączony?? Mamy 21! Nowe budynki które budują na tym samym terenie mają przyłącze a my już nie?? O co chodzi bo od 20 lat na tym osiedlu nie mogę tego pojąć!!??

stan

Data: 27 września 2023, 15:22 na osiedlu skierniewicka w budynkach są rury ale gaz nie podłączony?? Mamy 21! Nowe budynki które budują na tym samym terenie mają przyłącze a my już nie,pewnie juz nie bedzie--kasa na osiedlowe sieci wzieta przez innego prezesa,,,TEZ NIE OCIEPLONE---PREZES tylko kase liczy