Zagadka znikających roślin z centrum Góry Kalwarii rozwiązana
Dodano: 10 lipca 2025; GoraKalwaria.net Strażnicy miejscy ujęli dziś kobietę, która jak wynika z zapisów monitoringu miejskiego od 6 do 10 lipca pustoszyła donice z roślin w centrum miasta.
Straż Miejska w Górze Kalwarii podała, że kobieta działała nocą i nad ranem, w sumie ogołacając miejskie donice i klomby z około 50 roślin.
Sprawa zostanie przekazana policji.
Dodaj swój komentarz



Najnowsze artykuły
- Jak wybrać najlepsze studio tatuażu w Warszawie
- Wzmożony ruch wojsk – spokojnie, to ćwiczenia!
- Wianki na Urzeczu 2026 - Urzeckie sploty
- Srebro i brąz dla zawodników FC Centrum Tang Soo Do
- Uczniowie Szkoły Podstawowej w Baniosze odwiedzili piaseczyńskich policjantów
- Policjantka odwiedziła przedszkolaki z gminy Góra Kalwaria
- Jakie elementy najczęściej obejmują szkolenia transportowe?
- Długi weekend na Mazowszu!
- Jak usunąć rysy z okularów? Domowe sposoby i profesjonalne polerowanie
- Psianka czarna w kukurydzy: mały chwast, duże zagrożenie dla plonu
Ostatnio na forum
"Nie możemy wyjść z posesji". Mieszkanka chce ograniczenia tonażowego
Xyz: Ale ta pani sama nie zgodziła się, aby robić koło niej asfalt. Myślała,...
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę KalwarięRajmund Wiśniewski: Do 'do Pana Rajmunda' nie odbiegaj proszę od tematu
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę Kalwariędo Pana Rajmunda: Proszę Pana, dziwne podejście, jest organizowana debat a Pan swoje -...
Policjantka odwiedziła przedszkolaki z gminy Góra KalwariaMieszkaniec : Policjanci powinni się wziąć za robotę ,na targowisku sprzedają papierosy...
Gorąco wokół przebiegu Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej przez Górę KalwarięRajmund Wiśniewski: zamilkłem i co widzę : bezradność, zwątpienie, cisza... po prostu beznadzieja....




Ostatnio dodane ogłoszenia
Wyborca
Ojejeku
mieszkaniec
Jarek