Odfrankowienie czy unieważnienie umowy kredytowej? Co lepsze dla frankowicza?

28 września 2022 r.

Kredyty, jakie zostały udzielone we franku szwajcarskim doprowadziły do kłopotów finansowych tysięcy Polaków. Waluta ta zaliczyła nagły zwrot tendencji oraz znaczy wzrost kursu, czego skutkiem stały się wysokie raty kredytowe. Jak się okazuje, odpowiedzialność za tak fatalną sytuację frankowiczów ponoszą banki, gdyż nie spełniły one obowiązków informacyjnych, jakie wchodzą w zakres zobowiązania. Klauzule abuzywne mogą pomóc kredytobiorcom – zastosowanie ich może skutkować unieważnieniem lub też odfrankowieniem kredytu. Co różni te rozwiązania?
Czytaj więcej

Czy warto kupować lajki na TikTok?

27 września 2022 r.

Aplikacja mobilna TikTok cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Wielu użytkowników TikToka zastanawia się, co zrobić, aby ich konta zyskały większą popularność. Sprawdź, dlaczego warto kupić lajki na TikTok!
Czytaj więcej

Ból brzucha u dziecka - co robić?

26 września 2022 r.

Jeśli Twoje dziecko skarży się na ból brzucha, zapewne zastanawiasz się, co może być tego przyczyną. Chociaż czasami określenie przyczyny bólu może być trudne, przy podjęciu odpowiednich kroków możesz pomóc dziecku poczuć ulgę. W tym artykule omówimy najczęstsze przyczyny bólu brzucha u dzieci, a także sposoby ich leczenia. Omówimy również, kiedy należy szukać pomocy medycznej w przypadku bólu brzucha u dziecka.
Czytaj więcej

Kosiarki i akcesoria w Warszawie. Gdzie kupić sprzęt do koszenia?

26 września 2022 r.

Sklep z kosiarkami w Warszawie – praktycznie każdy – szczególnie wiosną i latem przeżywa prawdziwe oblężenie. O ile centrum stolicy zdominowane jest przez osiedla, na których prywatnych trawników jest niewiele, tak już podwarszawskie miejscowości to setki domów i posiadłości, w których dobra kosiarka i akcesoria bywają nieodzowne.
Czytaj więcej

Filmy reklamowe dla firm - na co zwrócić uwagę wybierając agencję do stworzenia wideo?

25 września 2022 r.

Coraz więcej przedsiębiorstw sięga po profesjonalnie wykonane filmy reklamowe dla firm, które mają przedstawiać sukces danego podmiotu w mediach, Internecie czy np. na eventach handlowych czy spotkaniach z potencjalnymi klientami. Jeżeli chcesz mieć takie wideo, powinieneś postawić na agencję, która je dla Ciebie przygotuje. Jak wybrać najlepszą firmę do takich działań? Na co zwrócić uwagę?
Czytaj więcej

Pedały rowerowe – poznaj rozwiązania dla rowerzystów

25 września 2022 r.

Jeżeli chcesz, żeby jazda na rowerze była przyjemna, bezpieczna i efektywna – powinieneś postawić na prawidłowo dobrane pedały rowerowe. Na rynku dostępnych jest wiele wariantów tych elementów. Niektóre z nich znacznie zwiększają wygodę jazdy, inne wpływają na prędkość. Poznaj najciekawsze rozwiązania dla rowerzystów!
Czytaj więcej

Wózki widłowe wysokiego składowania – jak wybrać w 2022 roku?

23 września 2022 r.

Wózki widłowe wysokiego składowania wpływają na wydajność logistyki wewnętrznej, koszty operacyjne magazynu, ale też zadowolenie personelu. Jest rok 2022, nowe obiekty logistyczne wciąż powstają, ale coraz więcej przedsiębiorstw – planując długofalowo – dokładnie weryfikuje swoje potrzeby inwestycyjne.
Czytaj więcej

Dlaczego warto zdecydować się na montaż monitoringu wizyjnego?

21 września 2022 r.

Ochrona osiedli to znakomita propozycja skierowana do wszystkich osób, które są odpowiedzialne za nadzorowanie budynków mieszkalnych oraz mieszkańców, którzy chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo. Propozycją jest monitoring wizyjny. Po mistrzowsku sprawdza się on w przypadku ochrony osiedli, a dodatkowo jest stosunkowo nową opcją, jeśli weźmie się pod uwagę nadzór pomieszczeń mieszkalnych.
Czytaj więcej

Tester oprogramowania – jak nim zostać?

20 września 2022 r.

Kształcąc się w zawodzie programisty, czeka Cię wiele atrakcyjnych ścieżek rozwoju. Jedną z nich jest oczywiście praca testera oprogramowania. Odgrywa on kluczową rolę w całym procesie tworzenia programu lub aplikacji. Zanim produkt zostanie wypuszczony na rynek i oddany w ręce użytkowników, konieczne jest sprawdzenie, czy działa poprawnie. Jeśli bowiem istnieje jakaś luka, której napotkanie spowoduje awarię, to można być pewnym, że prędzej czy później jakiś użytkownik przypadkowo ją znajdzie.
Czytaj więcej

Wynajem aut dostawczych na weekend

10 września 2022 r.

Zauważyłeś, że w Twojej firmie przyda się samochód dostawczy? A może nie jesteś pewien, czy spełniłby oczekiwania? Jeśli myślisz o tym, by przed zakupem wypróbować samochód dostawczy albo busa, mamy dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie - to oferta, którą przygotowała firma Dostawczaki.waw.pl. Wypożyczalnia aut dostawczych, której siedziba mieści się w Warszawie.
Czytaj więcej